همکار کیست؟

هر فرد و یا گروهی که مشتریان خدمات ما را داشته باشد; از جمله همکاران:

  • کوچ های تخصصی کسب و کار
  • مشاوران برندینگ
  • طراحان سایت
  • طراحان لوگو
  • مدرسین اینستاگرام
  • کانون های تبلیغاتی

تمام افرادی که در حوزه آنلاین و آفلاین فعالند و مخاطبین آن ها نیز به خدمات ما دارند.

خدمات ما چیست؟

شما می توانید یک یا چند خدمت از شرکت ما را برای سرویس دهی به مشتریان خود انتخاب کنید.

طراحی سایت

همه انواع سایت و برنامه نویسی

طراحی لوگو

طراحی لوگو برای تمامی مشاغل

خیالت راحت، اسمی از ما نمیاد!

همکاری به صورت white label و تحت عنوان مجموعه شما انجام می شود . سفارش دهنده به همراه اطلاعات تماس به ما معرفی و پروسه طراحی تحت عنوان مجموعه شما انجام می شود . در واقع کارشناسان ما هنگام گفتگو با مشتریان شما، خود را پرسنل شما معرفی کرده و اسمی از شرکت ما نمی آورند. بنابر آنچه گفته شد، مشتری شما به هیچ وجه متوجه برونسپاری کارش نمی شود و همه چیز در حرفه ای ترین حالت ممکن مدیریت خواهد شد.

سود مالی این همکاری

تعرفه طراحی لوگو در بازار گرافیک ایران در بازه 12 تا 20 میلیون تومان می باشد و اختلاف بین مبلغ پرداختی به تیم طراحی ما در برابر این مبلغ سود قابل توجهی برای شما به همراه دارد .(این موضوع برای طراحی سایت هم صادق است)

به عنوان مثال اگر شما تنها به ۱۰ نفر از مشتریانتان خدمات طراحی لوگو را ارائه کنید سود خالصی بالغ بر ۷۰ میلیون تومان خواهید داشت.

در واقع تعرفه ما برای شما ثابت و معادل ۵ میلیون تومان خواهد بود و شما می توانید با تعرفه خودتان با مشتریان خود کار کنید.

سوالات متداول

از چه طریقی با مشتری من ارتباط می گیرید؟

یک شماره مجازی در واتسپ مخصوص شما دریافت خواهیم کرد. پروفایل این اکانت لوگوی مجموعه شما خواهد بود. برای هر سفارش گروهی تشکیل می شود و شما می توانید به عنوان ناظر در گروه حضور داشته باشید.

کپی رایت سایت یا لوگو چی میشه؟

حق طراحی سایت و لوگویی که برای مشتری شما انجام شده، برای شما محفوظه و ما هیچ کجا اونهارو در نمونه کارهای خودمون معرفی نخواهیم کرد.

فرآیند کار با مشتری من به چه شکلیه؟

مشتری شما مشتری ماست و اعتبار شما اعتبار ما پس خیالت راحت باشه به همون شکل که به مشتریان خودمون خدمت رسانی می کنیم به همون شکل هم هوای مشتری شمارو داریم.

چه قیمتی میتونم به مشتریم بدم؟

هرجور خودت صلاح میدونی! ما در فرایند مالی شما و مشتریتون دخالت نمیکنیم. شما میتونید یک لوگوی ۵ میلیونی رو ۵۰ میلیون و یک سایت ۶ میلیونی رو ۶۰ میلیون بفروشی ما سکوت خواهیم کرد.